İsim Etiketi

İsim Etiketi

Filtreler
Sayfa başına
d-hdylk-djtlisimetiketi-10001
Misafirleriniz için en özeli...
₺15,00
d-dvt-srnmk-10001
Beyazın saf güzelliği ve eşsiz zarafeti, Serene masa kartı ile özel anlarınıza unutulmaz bir dokunuş katıyor. Sedef beyazı kağıt üzerine özenle yazılmış zarif harflerle süslenmiş, altın rengi mühür ile mühürlenmiştir. Bu özel detaylar, etkinliklerinizin özgünlüğünü ve önemini yansıtırken, isminizin baş harfleriyle kişiselleştirilen mühür, davetlilerinize özel bir dokunuş sunuyor. Dijital baskı ile özenle hazırlanan bu masa kartı, düğün, nişan, nikah, kına gecesi, baby shower gibi tüm özel günleriniz için ideal bir tercihtir. Seçkin davetlerinize sofistike bir atmosfer katan Serene masa kartı, masalarınıza estetik ve zarafet katmanın yanı sıra, davetlerinizi unutulmaz kılarak anılarınızın sonsuzluğunu taçlandırır.
₺30,00
d-msn-pmk-10001
Parlak sedefli vizon masa kartı, davetlilerin isimlerini zarif bir yazı stiliyle sunan, mühür ve kuru çiçeklerle süslenmiş özel bir tercihtir. Altın renkli mühürdeki çiçek deseni ve doğadan seçilmiş pamuk otu ve cipso kuru çiçekleriyle etkinliklerinize şıklık katıyor. Dijital baskılı olan kartın ebatı 9x4,5 cm ve düğün, nişan, nikah, kına gecesi, baby shower gibi özel günler için ideal bir seçenek. Seçkin davetlerinizi unutulmaz kılacak bu masa kartı, masalarınıza estetik ve zarafet getirecek.
₺26,00
d-etk-rie-10001
Bu özel yapay gül yapraklı ve üzerinde bitki baskısı bulunan mühürlü masa isim etiketi, masanızı kişiselleştirme ve doğal bir dokunuş eklemek için mükemmel bir seçenektir. Böylece masanıza benzersiz bir özellik katabilirsiniz.
₺13,00
d-etk-tfln
En özel tasarımlar masalarda...
₺19,00
d-etk-mcie-10001
Doğal dokunuşlar ile şık tasarımlar...
₺13,00
×

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ

09.07.2022 İLE 17.07.2022 TARİHLERİ ARASINDA VERECEĞİNİZ SİPARİŞLER 18.07.2022 TARİHİ İTİBARİYLE ONAYLANACAKTIR.

BAYRAM TATİLİ SÜRESİNCE ÜRETİM VE KARGO İŞLEMLERİ YAPILMAYACAKTIR.

ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.