Teşekkür Kartları

Teşekkür kartı, çeşitli özel etkinliklerde ve durumlarda, davetlilere ve katılımcılara teşekkür etmek için kullanılan özel bir kart türüdür. Bu kartlar, düğünler, nişanlar, doğum günleri, mezuniyet törenleri, iş toplantıları, seminerler, baby shower gibi etkinliklerde davetlilere sunulan küçük bir jesttir.

Teşekkür kartları, davetli veya katılımcılara organizatörlerin minnettarlığını ve takdirini ifade etmek için kullanılır. Etkinlik sonrasında veya davetlilere armağan veya hediye verilirken yanında sunulan bu kart, samimi bir teşekkür mesajı içerir ve katılımcılara özel günü paylaştıkları için teşekkür eder. Bu kartlar aynı zamanda organizasyonun güzel anılarının bir hatırası olarak da saklanabilir.

Filtreler
Sayfa başına
d-dvt-yldzckltkrt-10001
Eşsiz anlarınızı tatlandıracak...
₺25,00
d-dvt-plmtk-10001
Parlak sedefli vizon renk kart üzerine beyaz kenarları yırtık detaylı kart, Palmira Teşekkür Kartı'nı estetik bir şıklıkla buluşturuyor. Beyaz kartın iki köşesine eklenen gold yapıştırma detayları, kartın lüks bir görünüm kazanmasına katkı sağlarken, zarif çizimlerle süslenen teşekkür metni ve isim baş harfleri, kartın göz alıcı bir zarafete sahip olmasını sağlıyor. Düğün, nikah, nişan, kına gecesi, save the date ve diğer özel günler için harika bir seçenek olan Palmira Teşekkür Kartı, davetlilerinizi mutlu etmenin yanı sıra onların kalplerinde unutulmaz bir iz bırakacak. Şimdi, minnettarlığınızı ve zarafetinizi sevdiklerinize en özel şekilde göstermek için Palmira Teşekkür Kartı'na davetlilerinizi bekletmeden göz atın!
₺20,00
d-dvt-ckd-10001
Kına gecenizi taçlandıracak özel bir davetiye mi arıyorsunuz? Beyaz renkli kart üzerine göz alıcı gold yaldız baskılarla tasarlanan bu kına davetiyesi, zarafetiyle göz dolduruyor. Şifon kurdele süslemesiyle romantizmi pekiştiren davetiye, kişiye özel isim yuvarlak beyaz mührü ve kırmızı kuru çiçekle benzersiz bir dokunuş kazanıyor. Bu davetiye seçimiyle kına gecenizin unutulmaz bir atmosfer yaratmasına ve davetlilerinizi büyülemesine izin verin.
₺18,00
d-dvt-mjstykn-10001
Renkler arasında şık bir kontrast...
₺22,00
d-dvt-shcttnkn-10001
Zarif, sade, şık...
₺15,00
d-dvt-ncnt-1001
Zamanın ötesinde...
₺44,00
×

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ

09.07.2022 İLE 17.07.2022 TARİHLERİ ARASINDA VERECEĞİNİZ SİPARİŞLER 18.07.2022 TARİHİ İTİBARİYLE ONAYLANACAKTIR.

BAYRAM TATİLİ SÜRESİNCE ÜRETİM VE KARGO İŞLEMLERİ YAPILMAYACAKTIR.

ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.